Răzvan a selecţionat doi suporteri cu atitudine
Ursus, partener al echipei naţionale şi mediatorul interviului realizat de Andrei Vochin şi Radu Naum, v-a invitat să îi puneţi întrebări selecţionerului echipei naţionale, Răzvan Lucescu.

Ursus, partener al echipei naţionale şi mediatorul interviului realizat de Andrei Vochin şi Radu Naum, v-a invitat să îi puneţi întrebări selecţionerului echipei naţionale, Răzvan Lucescu.
Timp de patru zile, pe blogul lui Andrei Vochin, 1.094 de suporteri i-au adresat întrebări lui Lucescu. Două dintre acestea au fost selecţionate chiar de către antrenor. Daniel Lixandru şi Liviu Niţă sînt cei doi norocoşi care vor participa o zi la cantonamentul echipei naţionale.
Aş vrea să-i spun multe lui Răzvan, dar aş vrea să aflu şi mai multe de la el. Am participat la concurs pentru că a fost un test provocator şi iată că l-am trecut. Sînt curios să văd ce metode foloseşte, care este strategia, cum îşi motivează jucătorii şi cum comunică cu ei. O să fie o experienţă superbă!, a spus Daniel.
Acest concurs mi-a oferit posibilitatea să-l cunosc pe Răzvan. Dacă nu aveam această şansă unică, nu participam! Chiar aş vrea să-mi dea cîteva sfaturi legate de meseria de antrenor, pentru că o să încep şcoala de antrenori, a adăugat şi Liviu atunci cînd a aflat că va merge să-i vadă la lucru pe tricolori şi pe Răzvan.
Toată povestea întîlnirii cu jucătorii, şi cu Răzvan, reacţiile celor doi cîştigători după vizita făcută în cantonament, şi imagini în curînd pe andreivochin.ro, dar şi în Gazeta Sporturilor.