Acesta este titlul articolului apărut marţi, pe ultima pagină în săptămînalul editat de cotidianul spaniol Marca. Sînt prezentate imagini de la show-ul găzduit de stadionul Dinamo cu ocazia decernării titlului de campioană, fotografia cu jucătorii dinamovişti îmbrăcaţi în costume de luptători, dar şi coperta dublă cu care Gazeta Sporturilor a apărut luni, 21 mai 2007.




59 comments ↓
Pagini: [3] 2 1 » Afiseaza toate comentariile
sal
ANTI-styeoia ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ANTI-oi
cva sa moara spurkatii de ciuda
300 de spartani oooooo 300 de pampalai oooooo
haugh haugh haugh !!! nu mai latrati atata la luna, a revenit ceahlaul in prima divizie si iar ati luat campionatul, cat a stat 2 sezoane noi am luat titlul. bv va doresc 1 meci cu liverpool in turul 3 preliminar asa sa vedeti numai rosu in fata voastra sa muriti umuilit ca sunteti praf. Iar o sa fiti 0 in europa
Catre toti rapanii de stelisti: gura mica k faceti curent!!!!!V-am umilit chiar la voi acasa!!!!! FORTZA DINAMO!!!!
spurcaciunilor de ce va atacati atat? vorbiti de spectacol? vedeti ca anul trecut cand ati reusit si voi sa luati campionatul “marea voastra petrecere” s-a tinut pe terenul numarul 2 si a insemnat o juma de sticla de sampanie varsata!!! Asa ca ciocul mic spurcaciunilor!!! ARDE INVIDIA IN VOI CACATILOR!
DINAMO NR 1 . Un an de vis…asa cum ne-ati promis !!! Simplu si cuprinzator !!!
DINAMO NR 1 .Simplu si cuprinzator !!!
FORZA DINAMO!!!!!Restul e can-can!!!
campionii care vor juca in cupa uefa! daca Steaua lua campionatul nu scriau nimic pentru ca Europa ne cunoaste si oricum ne poate vedea la tv in Champions League!dar pentru ca titlul a fost luat cu japca de o echipa care nu are nimic in comun cu performanta in cupele europene si care anul acesta va participa intr-o competitie inferioara( cupa uefa )sau gandit sa scrie si ei de dinamo….
Imi vine sa rad. Dinamo a dus greul imagini echipelor romanesti in Europa? Asta e cea mai proasta gluma auzita in ultima vreme. Ati luat si voi campionatul dupa doi ani de intuneric si ati inceput sa va credeti buricul lumii, va denumiti spartanii nimanui, dand dovada de o mare lipsa de imaginatie si acum mai nou dinamo a dus greul imaginii fotbalului romanesc in Europa. Cred ca nu mai e cazul sa spun ce performante a avut Steaua in ultimii ani in cupele europene incepand de la meciurile din perioada Zenga (Valencia), apoi Semifinala Cupei Uefa si apoi Grupele Ligii Campionilor, in timp ce Dinamo abia a jucat si ea vreo zece meciuri in cupa Uefa. Sa fie clar..Steaua e singura echipa romaneasca care a revitalizat imaginea fotbalului romanesc in ultimii ani, nu Dinamo! Aviz cateilor…si anu asta s-ar putea sa va uitati la Steaua in UCL tot la televizor!
Bravo Dinamo si sper sa avem parte de multe meciuri care sa fie sustinute de o galerie ca asta
ce plm de “super-spectacol” a fost ala mah???? pai e de rasu’ lumii… Cred ca de-aia v-au dat spaniolii in ziar. A fost in pagina de divertisment De unde pana unde “spartani ” mah catzelushilor… facetzi pipi la coltu’ strazii si va credeti spartani … !!! Ce-au mai ras spaniolii frate…
Anul trecut si aq 2 ani knd ati luat campionatele alea furate ce show-uri ati avut?3 congfetii si 2 baloane…taceti dq de spurckati
http://balauruomserios.weblog.ro/
ANUL ACESTA DINAMO A FOST SUPERIOARA !
30 DE ETAPE A PREDAT LECTII DE FOTBAL !
FOARTE TARE FRATE
pai de cand a castigat DINAMO campionatul toate ziarile din intreaga lume scrie despre performanta echipei DINAMO
nici nu e de mirare
Niculescule, acolo la nunta ta zici ca tu erai valetul lui borcea
acum gata ti-am vazut aparteneta spurcata
ce spui o sa valoreze 2 lei de acum in colo
Pa
Pagini: [3] 2 1 » Afiseaza toate comentariile
Leave a Comment